Treening

Kutsikakool

Kutsikakoolis õpitakse selgeks koerapidamise ja koeraga koos elamise A ja O. Meie jaoks on tähtis, et iga värske koeraomanik oskaks oma koeraga õigesti suhelda ja iga koer teaks eluks vajalikke käsklusi. Kursus kestab
10 nädalat (1x nädalas), kursuse hind 95€

AVATUD REGISTREERIMINE GRUPPI ALGUSEGA 07.08.2019 KELL 18:00; 19:00 JA 20:00

Registreerimine kool@lemmikupesa.ee

Jätkukool

Jätkukoolis minnakse edasi kutsikakoolis õpituga, võetakse juurde uusi käsklusi, arutletakse igapäevaküsimuste üle ja lihvitakse juba omandatud teadmisi. Kursus kestab
8 nädalat (1x nädalas), kursuse hind 85€, Lemmikupesa kutsikakoolis osalenutele 80€
Registreerimine info@lemmikupesa.ee

Näitusekoolitus

Soovid oma koeraga minna näitusele aga ei oska kuskilt peale hakata? Meil on pikaajaline kogemus koertenäituste ja kõige sellega seonduvaga – võta julgelt ühendust ning teeme Sinu koerast staari!
AVATUD REGISTREERIMINE GRUPPI ALGUSEGA 12.02.2019 KELL 19:00 (algajad) ja KELL 20:00 (edasijõudnud) (või kui kohad on täitunud.)
Registreerimine kool@lemmikupesa.ee
6 nädalat (1x nädalas), kursuse hind 65€

Saali rent

Viimsi Lemmikupesa saali saab rentida trennide läbiviimiseks või ürituste korraldamiseks, meie ruumides on võimalik korraldada koolitusi ja seminare. Meie saalis on maas vaip, kasutada saab lauda ning peeglit. Projektori kasutamise võimalus! Saali kasutamine maksab 15€/h – enam, kui 3h rentimisel, küsige pakkumist telefoni või e-maili teel.

REEGLID