Lemmikupesa sünnipäev!

“Per aspera ad astra”

Mai on meie sünnipäevakuu – meie hubane salong saab juba 3-aastaseks! Suurt sünnipäeva me ei tähista, kuid siiski väikese üllatuse oma klientidele sel kuul teeme – sellest pisut hiljem.

Kuidas on meie “maimik” on selle aja jooksul arenenud ja mis me teinud oleme? Sellest nüüd lugeda saategi!

2014. aastal alustasime vaid pisikese salonginurga ja kutsikakooliga – tänaseks oleme kasvanud ja meilt leiab lisaks salongile ja treeningutele (kutsikakool, trennid edasijõudnutele ja näitusekool) ka hotelli koertele ja kassidele ning ka kliiniku, kus vastu võtavad 2 väga suurte kogemustega loomaarsti.
Ka 3 aastat hiljem on meie eesmärgiks pakkuda võimalikult kodust atmosfääri Teie koertele ja kassidele, kes meie teenuseid kasutama tulevad – loomulikult püüame ka omanikele hubast olemist pakkuda ajal, mil Te meid külastate :).
Alates maist 2017 avame oma kodulehel ka blogi-nurga, kust saab tulevikus lugeda meie tegemiste kohta ning postitame ka huvitavaid fakte lemmikloomade ja nende hoolduse kohta.

Miks “Per aspera ad astra”?

… Sest igas töös ja ettevõtmises on tagasilööke – tõuse ja mõõnu. Õnneks on siiski need 3 aastat pakkunud meile rohkem rõõmsaid ja ülevaid hetki, kui toonud meile murekortse. Meie “maimik” on olnud nagu üks väike laps ikka – täis üllatusi, rõõmu ja ka raskeid hetki.
Siiski olete just Teie – meie kallid kliendid – alati meid rõõmustanud ja häid emotsioone toonud – täname Teid südamest kogu oma pisikese kollektiiviga!
Ikka tähtede poole! 🙂

Kuna mai on sünnipäevakuu, siis tahame teha omalt poolt Teile kingituse!

Kõigi maikuu jooksul meie teenuseid kasutanud klientide vahel loosime välja KAHELE lemmikule TASUTA TEENUSE, mille saate ise välja valida meie poolt pakutavast (salong, treening, hotell, kliinik või tooted meie riiulitelt). Auhinna väärtus on 40€!

Kuidas osaleda?
Kasuta mõnda Viimsi Lemmikupesa poolt pakutavat teenust (broneeri aeg ette telefoni või e-maili teel), maikuu jooksul ja pane oma nimi kirja!
Võitjad loosime välja 1.juunil 2017!

**Lisaks – kui kasutad salasõna “SÜNNA” saad soodustuse -5% (kehtib kõikidele teenustele)!
Küünte lõikamine vaid 2€!

Jälgi meid Facebookis ja jaga meie lehte ka oma sõpradega!

Päikest,
Lemmikupesa tiim

lala-page-002

Leave a Reply